Subman – Subscription Management Integration (1.0.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Continue
ru: Продолжить

en: An error occured.
ru: Произошла ошибка.

en: About
ru: Информация

en: Error message
ru: Сообщение об ошибке

en: Warning message
ru: Предупреждение

en: Receive
ru: Получить

en: Status message
ru: Статус
