Subman – Subscription Management Integration (1.0.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Continue
vi: Tiếp tục

en: Email
vi: Thư điện tử

en: About
vi: Giới thiệu

en: Error message
vi: Thông báo lỗi

en: Warning message
vi: Cảnh báo

en: Status message
vi: Thông báo tình trạng
