Subman – Subscription Management Integration (1.0.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Continue
ar: متابعة

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: About
ar: حول

en: Error message
ar: رسالة الخطأ

en: Warning message
ar: رسالة التحذير

en: Status message
ar: رسالة الحالة
