Subman – Subscription Management Integration (1.0.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Continue
hy: Շարունակել

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Error message
hy: Սխալի հաղորդագրություն

en: Warning message
hy: Զգուշացման հաղորդագրություն

en: Status message
hy: Կարգավիճակի հաղորդագրություն
