Subman – Subscription Management Integration (1.0.0-alpha2) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Continue
ku: بەردەوام بە

en: Email
ku: ئیمێل

en: About
ku: دەربارە

en: Error message
ku: هەڵەپەیام

en: Warning message
ku: پەیامی ئاگاداری

en: Status message
ku: پەیامی ڕەوش
