Subman – Subscription Management Integration (1.0.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Continue
sv: Fortsätt

en: Email
sv: E-post

en: About
sv: Om

en: Error message
sv: Felmeddelande

en: Warning message
sv: Varningsmeddelande

en: Status message
sv: Statusmeddelande
