Subman – Subscription Management Integration (1.0.0-alpha3) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Continue
ta: தொடர்க

en: Email
ta: மின்னஞ்சல்

en: About
ta: பற்றி

en: Error message
ta: பிழை செய்தி

en: Warning message
ta: எச்சரிக்கை செய்தி

en: Status message
ta: நிலை செய்தி
