Subman – Subscription Management Integration (1.0.0-alpha3) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Continue
th: ดำเนินการต่อ

en: Email
th: อีเมล

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Error message
th: ข้อความผิดพลาด

en: Warning message
th: ข้อความเตือน

en: Status message
th: สถานะข้อความ
