Subman – Subscription Management Integration (1.0.0-alpha4) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Manage subscription
da: Håndtér tilmeldinger

en: Continue
da: Fortsæt

en: Email
da: E-mail

en: Manage subscriptions
da: Håndter abonnementer

en: About
da: Om

en: Error message
da: Fejlmeddelelse

en: Warning message
da: Advarsel

en: Status message
da: Statusmeddelelse
