Subman – Subscription Management Integration (1.0.0-alpha4) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Manage subscription
fa: مدیریت اشتراک

en: Continue
fa: ادامه

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Manage subscriptions
fa: مدیریت اشتراک‌ها

en: About
fa: درباره

en: Error message
fa: پیام خطا

en: Warning message
fa: پیام هشدار

en: Status message
fa: پیام وضعیت
