Subman – Subscription Management Integration (1.0.0-alpha4) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Continue
hr: Nastavi

en: Email
hr: E-pošta

en: About
hr: Opis

en: Error message
hr: Poruka greške

en: Warning message
hr: Poruka upozorenja

en: Status message
hr: Poruka statusa
