Subman – Subscription Management Integration (1.0.0-alpha4) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Manage subscription
hu: Feliratkozás beállításai

en: Continue
hu: Folytatás

en: Email
hu: E-mail

en: Manage subscriptions
hu: Feliratkozások kezelése

en: About
hu: Leírás

en: Error message
hu: Hibaüzenet

en: Warning message
hu: Figyelmeztető üzenet

en: Receive
hu: Fogadás

en: Status message
hu: Állapotüzenet

en: Thank you!
hu: Köszönet!
