Subman – Subscription Management Integration (1.0.0-alpha4) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Continue
km: បន្ត

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: About
km: អំពី

en: Error message
km: សារ​កំហុស

en: Warning message
km: សារ​ព្រមាន

en: Status message
km: សារ​ស្ថាន​ភាព​
