Subman – Subscription Management Integration (1.0.0-alpha4) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Manage subscription
kn: ಚಂದಾದಾರಿಕೆಯನ್ನು ನಿರ್ವಹಿಸು

en: Continue
kn: ಮುಂದುವರೆ

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Error message
kn: ದೋಷ ಸಂದೇಶ

en: Warning message
kn: ಎಚ್ಚರಿಕೆ ಸಂದೇಶ
