Subman – Subscription Management Integration (1.0.0-alpha4) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Manage subscription
lt: Tvarkyti prenumeratą

en: Continue
lt: Tęsti

en: Email
lt: El. paštas

en: Manage subscriptions
lt: Tvarkyti prenumeratas

en: About
lt: Apie

en: Error message
lt: Klaidos žinutė

en: Warning message
lt: Įspėjimo žinutė

en: Status message
lt: Būsenos žinutė
