Subman – Subscription Management Integration (1.0.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Continue
lv: Turpināt

en: Email
lv: E-pasts

en: About
lv: Par

en: Error message
lv: Kļūdas paziņojums

en: Warning message
lv: Brīdinājuma ziņojums

en: Status message
lv: Statusa paziņojums
