Subman – Subscription Management Integration (1.0.0-alpha4) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Manage subscription
pl: Zarządzaj członkostwem

en: Continue
pl: Kontynuuj

en: Manage subscriptions
pl: Zarządzaj subskrypcjami

en: About
pl: O stronie

en: Error message
pl: Komunikat o błędzie

en: Warning message
pl: Ostrzeżenie

en: Status message
pl: Komunikat
