Subman – Subscription Management Integration (1.0.0-alpha4) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Manage subscription
pt: Gerir inscrições

en: Continue
pt: Continuar

en: About
pt: Sobre

en: Error message
pt: Mensagem de erro

en: Warning message
pt: Mensagem de aviso

en: Receive
pt: Recebe

en: Status message
pt: Mensagem de estado
