Subman – Subscription Management Integration (1.0.0-alpha4) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Manage subscription
tr: Aboneliği yönet

en: Continue
tr: Devam et

en: Email
tr: E-posta

en: About
tr: Hakkında

en: Error message
tr: Hata mesajı

en: Warning message
tr: Uyarı mesajı

en: Status message
tr: Durum mesajı
