Subman – Subscription Management Integration (1.0.0-alpha4) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Manage subscription
uk: Управління підписками

en: Continue
uk: Продовжити

en: Email
uk: Електронна пошта

en: An error occured.
uk: Сталася помилка.

en: Manage subscriptions
uk: Керувати підписками

en: About
uk: Про модуль

en: Error message
uk: Повідомлення про помилку

en: Warning message
uk: Попереджувальне повідомлення

en: Receive
uk: Отримати

en: Status message
uk: Повідомлення про стан

en: Thank you!
uk: Дякуємо!
