Subsite (2.1.0) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Value
sr: Вредност

en: Weight
sr: Тежина

en: Theme
sr: Тема

en: Branding
sr: Брендирање

en: Weight for @title
sr: Позиција за @title

en: Logo path
sr: Путања до логоа
