Subsite (2.1.0) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Value
bs: Vrijednost

en: Weight
bs: Težina

en: Theme
bs: Tema

en: Unknown export format.
bs: Nepoznat format za izvoz.

en: Book navigation block display
bs: Prikaz bloka navigacije knjige

en: Show block on all pages
bs: Prikaži blok na svim stranicama

en: Show block only on book pages
bs: Prikaži blok samo na stranicama knjige

en: If <em>Show block on all pages</em> is selected, the block will contain the automatically generated menus for all of the site's books. If <em>Show block only on book pages</em> is selected, the block will contain only the one menu corresponding to the current page's book. In this case, if the current page is not in a book, no block will be displayed. The <em>Page specific visibility settings</em> or other visibility settings can be used in addition to selectively display this block.
bs: Ako je <em>Prikaži blok na svim stranicama</em> označeno, blok će sadržavati automatski generisan meni za sve knjige vaše stranice. Ako je <em>Prikaži blok samo na stranicama knjige</em> označen, blok će sadržavati samo meni vezan za trenutnu knjigu na stranici. U tom će slučaju, ako trenutna stranica nije u okviru knjige, blok neće biti prikazan. Postavke za <em>vidljivost na specifičnim stranicama</em> ili druge postavke za vidljivost mogu biti korištene kako bi se blok selektivno prikazivao.
