Subsite (2.1.0) - en to fa translation catalogue (23 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Value
fa: مقدار

en: Weight
fa: وزن

en: Theme
fa: پوسته

en: Unknown export format.
fa: قالب‌بندی خروجی ناشناخته.

en: Menus
fa: منوها

en: Book navigation block display
fa: نمایش بلوک پیمایش کتاب

en: Path to custom icon
fa: مسیر نماد سفارشی

en: Show block on all pages
fa: نمایش بلوک در تمام صفحه‌ها

en: Show block only on book pages
fa: نمایش بلوک فقط در صفحه‌های کتاب

en: If <em>Show block on all pages</em> is selected, the block will contain the automatically generated menus for all of the site's books. If <em>Show block only on book pages</em> is selected, the block will contain only the one menu corresponding to the current page's book. In this case, if the current page is not in a book, no block will be displayed. The <em>Page specific visibility settings</em> or other visibility settings can be used in addition to selectively display this block.
fa: اگر <em>نمایش بلوک در تمام صفحه‌ها</em> انتخاب شده باشد، بلوک به صورت خودکار شامل منوهایی از لیست کتابهای موجود در سایت خواهد بود. اگر <em>نمایش بلوک فقط در صفحه‌های کتاب</em> انتخاب شده باشد، بلوک فقط شامل یک منو مطابق با صفحه جاری کتاب خواهد بود. در این صورت، اگر صفحه جاری یک کتاب نباشد، بلوکی نمایش داده نخواهد شد. <em>تنظیمات قابلیت دید ویژه صفحه</em> یا دیگر تنظیمات قابلیت نمایش می‌توانند برای افزودن قابلیت‌های نمایش بلوک موثر باشند.

en: Upload icon image
fa: بارگذاری تصویر نماد

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your shortcut icon.
fa: اگر شما دسترسی مستقیم به فایل‌های برروی سرور را ندارید، از این فیلد برای بارگذاری نماد میان‌بر خود استفاده کنید.

en: Users with the %outline-perm permission can add all content types.
fa: کاربران دارای مجوز %outline-perm می‌توانند همه انواع محتوا را اضافه نمایند.

en: Administer book outlines
fa: مدیریت سرفصل‌های کتاب

en: Add content and child pages to books
fa: افزودن محتوا و صفحه‌ها فرزند به کتاب‌ها

en: View printer-friendly books
fa: مشاهده نسخه قابل چاپ کتاب‌ها

en: View a book page and all of its sub-pages as a single document for ease of printing. Can be performance heavy.
fa: مشاهده یک کتاب و تمامی صفحه‌ها زیرین آن در یک سند قابل چاپ. می‌تواند سنگین باشد.

en: The logo could not be uploaded.
fa: آرم بارگذاری نشد.

en: The favicon could not be uploaded.
fa: نماد بارگذاری نشد.

en: Branding
fa: علامت گذاری

en: Weight for @title
fa: وزن @title

en: Logo path
fa: مسیر آرم
