Subsite (2.1.0) - en to hr translation catalogue (22 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Value
hr: Vrijednost

en: Weight
hr: Težina

en: Theme
hr: Tema

en: Unknown export format.
hr: Nepoznat izvozni format.

en: Menus
hr: Izbornici

en: Book navigation block display
hr: Prikaz bloka za navigaciju knjigom

en: Path to custom icon
hr: Putanja do proizvoljne ikone

en: Show block on all pages
hr: Prikaži blok na svim stranicima

en: Show block only on book pages
hr: Prikaži blok samo na stranicama knjige

en: If <em>Show block on all pages</em> is selected, the block will contain the automatically generated menus for all of the site's books. If <em>Show block only on book pages</em> is selected, the block will contain only the one menu corresponding to the current page's book. In this case, if the current page is not in a book, no block will be displayed. The <em>Page specific visibility settings</em> or other visibility settings can be used in addition to selectively display this block.
hr: Ako je označeno <em>Prikaži blokove na svim stranicama</em>, blok će automatski generirati izbornik za sve blokove na lokaciji. Ako je označeno <em>Prikaži blokove samo na stranicama knjige</em>, blok će prikazati samo jedan izbornik koji odgovara trenutnoj stranici knjige. U tom slučaju, ako trenutna stranica nije knjiga, neće se prikazati nijedan blok. <em>Posebna stranica za postavljanje vidjivosti</em> ili druge postavke vidljivosti mogu biti korišteni kao dopuna za proizvoljno prikazivanje bloka.

en: Upload icon image
hr: Otpremi sliku ikone

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your shortcut icon.
hr: Ukoliko nemate izravan pristup poslužitelju, koristite ovo polje za otpremu ikone.

en: Users with the %outline-perm permission can add all content types.
hr: Korisnici s %outline-perm dopuštenjem mogu dodavati sve vrste sadržaja.

en: Administer book outlines
hr: Upravlja koricama knjiga

en: Add content and child pages to books
hr: Dodaje sadržaj podređenih stranica knjigama

en: View printer-friendly books
hr: Vidi inačice knjiga prilagođene za ispis

en: View a book page and all of its sub-pages as a single document for ease of printing. Can be performance heavy.
hr: Pregledaj stranicu knjige i sve njene podstranice kao jedan dokument zbog lakoće ispisa. Može utjecati na učinkovitost stranice budući da je vrlo zahtjevno.

en: The logo could not be uploaded.
hr: Logo nije mogao biti otpremljen.

en: The favicon could not be uploaded.
hr: Favicon nije mogla biti otpremljena.

en: Weight for @title
hr: Težina za @title

en: Logo path
hr: Putanja loga
