Subsite (2.1.0) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Value
hy: Արժեք

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Unknown export format.
hy: Անհայտ արտահանման ֆորմատ:

en: Menus
hy: Մենյուներ

en: Show block on all pages
hy: Ցույց տալ բլոկը բոլոր էջերում

en: Show block only on book pages
hy: Ցույց տալ բլոկը միայն գրքի էջերում

en: Weight for @title
hy: @title -ի կշիռը

en: Logo path
hy: Լոգոյի հասցե
