Subsite (2.1.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Value
is: Gildi

en: Weight
is: Vægi

en: Theme
is: Þema

en: Menus
is: Valmyndir

en: View printer-friendly books
is: Skoða prentvænar útgáfur bóka
