Subsite (2.1.0) - en to lv translation catalogue (17 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Value
lv: Vērtība

en: Weight
lv: Svars

en: Theme
lv: Tēma

en: Unknown export format.
lv: Nepazīstams eksportēšanas formāts

en: Menus
lv: Izvēlnes

en: Book navigation block display
lv: Grāmatas navigācijas bloka parādīšana

en: Path to custom icon
lv: Ceļš uz pielāgotu ikonu

en: Show block on all pages
lv: Rādīt šo bloku visās lapās

en: Show block only on book pages
lv: Rādīt bloku tikai grāmatas lapās

en: Upload icon image
lv: Augšupielādēt ikonas attēlu

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your shortcut icon.
lv: Ja jums nav tiešas pieejas servera failu sistēmai, izmantojiet šo lauku, lai augšupielādētu jūsu īsinājumikonu.

en: Users with the %outline-perm permission can add all content types.
lv: Satura tipus var pievienot lietotāji ar %outline-perm tiesībām.

en: Administer book outlines
lv: Administrēt grāmatu saturus

en: Add content and child pages to books
lv: Pievienot grāmatām saturu un apakšlapas

en: Weight for @title
lv: Svars @title

en: Logo path
lv: Logo ceļš
