Subsite (2.1.0) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Value
mr: किंमत

en: Weight
mr: मुल्य

en: Menus
mr: मेनूज

en: Logo path
mr: लोगो जेथे आहे त्याचा मार्ग
