Subsite (2.1.0) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Menus
ug: تىزىملىكلەر

en: Show block only on book pages
ug: تارماق رايوننى پەقەت كىتاپ بېتىدە كۆرسىتىش

en: Add content and child pages to books
ug: كىتاپقا مەزمۇن ۋە بەت قوشۇش

en: View printer-friendly books
ug: كىتاپنى باسما ھالەتتە كۆرۈش

en: View a book page and all of its sub-pages as a single document for ease of printing. Can be performance heavy.
ug: كىتاپنىڭ بارلىق بەتلىرىنى بىر ھۆججەت ھالىتىدە كۆرۈش، مەشغۇلاتقا كۆپ ۋاقىت كېتىدۇ.
