Substitutoo (1.0.0) - en to hu translation catalogue (188 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Slideshow
hu: Diavetítés

en: Title
hu: Cím

en: Body
hu: Törzs

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Content
hu: Tartalom

en: Type
hu: Típus

en: Author
hu: Szerző

en: Subject
hu: Tárgy

en: Description
hu: Leírás

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: On
hu: Be

en: Homepage
hu: Címlap

en: Download
hu: Letölt

en: Version
hu: Verzió

en: unpublished
hu: rejtett

en: Release notes
hu: Kiadási információk

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Date
hu: Dátum

en: None
hu: Nincs

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: Go to previous page
hu: Ugrás az előző oldalra

en: Go to parent page
hu: Ugrás a szülő lapra.

en: Go to next page
hu: Ugrás a következő oldalra

en: Label
hu: Címke

en: Preview
hu: Előnézet

en: Save
hu: Mentés

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Time
hu: Idő

en: Add
hu: Hozzáadás

en: View
hu: Megtekintés

en: Updated
hu: Frissítve

en: ID
hu: Azonosító

en: n/a
hu: n. a.

en: Email
hu: E-mail

en: User ID
hu: Felhasználó azonosítója

en: Created
hu: Létrehozva

en: Last post
hu: Utolsó bejegyzés

en: Add content
hu: Tartalom hozzáadása

en: Page
hu: Oldal

en: Breadcrumb
hu: Morzsa

en: Web Server
hu: Webkiszolgáló

en: Database
hu: Adatbázis

en: Off
hu: Ki

en: Header
hu: Fejléc

en: Hostname
hu: Kiszolgáló neve

en: Published
hu: Közzétéve

en: Location
hu: Helyszín

en: Promoted to front page
hu: Címlapra helyezve

en: Sticky at top of lists
hu: Kiemelt, az oldal tetejére

en: URL alias
hu: Webcímálnév

en: API Key
hu: API-kulcs

en: N/A
hu: Nincs adat

en: Authored by
hu: Szerző

en: Up
hu: Fel

en: Plain text
hu: Egyszerű szöveg

en: Start Date
hu: Kezdődátum

en: End Date
hu: Befejező dátum

en: System
hu: Rendszer

en: Owner
hu: Tulajdonos

en: Forum
hu: Fórum

en: Add new comment
hu: Új hozzászólás

en: Uninstall
hu: Eltávolítás

en: Duration
hu: Időtartam

en: Notifications
hu: Értesítések

en: Add User
hu: Felhasználó hozzáadása

en: Authoring information
hu: Szerzői információk

en: Authored on
hu: Beküldés ideje

en: Change
hu: Változtat

en: Source
hu: Forrás

en: Topics
hu: Témák

en: Posts
hu: Bejegyzések

en: Start Time
hu: Kezdés ideje

en: End Time
hu: Befejezés ideje

en: Installed
hu: Telepített

en: Availability
hu: Foglaltság

en: Changed
hu: Módosítva

en: New
hu: Új

en: ‹ Previous
hu: ‹ Előző

en: Next ›
hu: Következő ›

en: Tabs
hu: Fülek

en: Run
hu: Futás

en: Next page
hu: Következő oldal

en: Reason
hu: Ok

en: Assign
hu: Hozzárendelés

en: Go to first page
hu: Ugrás az első oldalra

en: Go to last page
hu: Ugrás az utolsó oldalra

en: Descriptions
hu: Leírások

en: Block description
hu: Blokk leírása

en: Copyright
hu: Szerzői jog

en: URL path settings
hu: Útvonal beállításai

en: Headline
hu: Címsor

en: Content bottom
hu: Tartalom alja

en: Memory limit
hu: Memóriakorlát

en: Notification
hu: Értesítés

en: original
hu: eredeti

en: Dates
hu: Dátumok

en: Assignment
hu: Hozzárendelés

en: Primary tabs
hu: Elsődleges fülek

en: Secondary tabs
hu: Másodlagos fülek

en: Click
hu: Kattintás

en: Locations
hu: Helyszínek

en: Dashboard
hu: Irányítópult

en: Content Above
hu: Tartalom felette

en: Language settings
hu: Nyelvi beállítások

en: Pagination
hu: Oldalszámozás

en: No modules are available to uninstall.
hu: Nincs eltávolítható modul.

en: Last checked: @time ago
hu: Utolsó ellenőrzés ideje: @time

en: Last checked: never
hu: Utolsó ellenőrzés: még nem volt

en: Includes: %includes
hu: Tartalmazza: %includes

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Sort descending
hu: Csökkenő rendezés

en: Sort ascending
hu: Növekvő rendezés

en: Footer Bottom
hu: Alsó lábléc

en: Sidebar First
hu: Oldalsáv teteje

en: All content
hu: Minden tartalom

en: Machine name:
hu: Programok által olvasható név:

en: Employee
hu: Alkalmazott

en: Main Menu
hu: Főmenü

en: view actual size
hu: jelenlegi méret megtekintése

en: The name of the shortcut.
hu: A gyorshivatkozás neve.

en: Includes:
hu: Tartalmazza:

en: Enabled: %includes
hu: Engedélyezve: %includes

en: Disabled: %disabled
hu: Tiltott: %disabled

en: Current page
hu: Jelenlegi oldal

en: Previous page
hu: Előző oldal

en: Footer Top
hu: Felső lábléc

en: Subscribe to @title
hu: Feliratkozás a következőre: @title

en: Text Formats
hu: Szövegformátumok

en: Sidebar Second
hu: Második oldalsáv

en: The comment author's name.
hu: A hozzászólás szerzőjének neve.

en: Display | Displays
hu[0]: Megjelenítés
hu[1]: Megjelenítések

en: Last Cron Run
hu: Az időzítő utolsó lefutása

en: Activity Log
hu: Tevékenységnapló

en: Full HTML
hu: Teljes HTML

en: Last page
hu: Utolsó oldal

en: Drupal Version
hu: Drupal verzió

en: Toolbar configuration
hu: Eszköztár beállítása

en: Available buttons
hu: Rendelkezésre álló gombok

en: Active toolbar
hu: Aktív eszköztár

en: The user ID of the comment author.
hu: A hozzászólás szerzőjének felhasználói azonosítója.

en: The comment author's home page address.
hu: A hozzászóló weboldala.

en: The comment author's hostname.
hu: A hozzászóló kiszolgálóneve.

en: The time that the comment was created.
hu: Az időpont, mikor a hozzászólást létrehozták.

en: The time that the comment was last edited.
hu: Az időpont, mikor a hozzászólást utoljára szerkesztették.

en: no version
hu: nincs változat

en: Missing translations for:
hu: Hiányzó fordítások ehhez:

en: Missing translations for one project | Missing translations for @count projects
hu[0]: Hiányzó fordítások 1 projekthez
hu[1]: Hiányzó fordítások @count projekthez

en: The time that the node was last edited.
hu: Az időpont, mikor a tartalmat utoljára szerkesztették.

en: Last saved
hu: Utoljára mentve

en: Not saved yet
hu: Nem volt még mentve

en: The time that the term was last edited.
hu: Az időpont, mikor a kifejezést utoljára szerkesztették.

en: Move a button into the <em>Active toolbar</em> to enable it, or into the list of <em>Available buttons</em> to disable it. Buttons may be moved with the mouse or keyboard arrow keys. Toolbar group names are provided to support screen reader users. Empty toolbar groups will be removed upon save.
hu: A gombok az <em>Aktív eszköztár</em> területére húzva engedélyezhetők és az <em>Elérhető gombok</em> területre húzva tilthatók le. Ez a művelet egérrel és a billentyűzet gombjaival is elvégezhető. Az eszköztárcsoportok nevei azért vannak feltüntetve, hogy segítsék a képernyőolvasót használókat. Az üres eszköztár csoportok mentés után törlődni fognak.

en: Button divider
hu: Elválasztó

en: CKEditor toolbar and button configuration.
hu: CKEditor eszköztár és gomb beállítások.

en: A brief description of your block.
hu: A blokk rövid leírása.

en: Updates for: @module_list
hu: @module_list frissítései

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
hu: Még nincsenek tartalomtípusok létrehozva. A <a href="@create_content">tartalomtípus létrehozása oldalon</a> lehet új tartalomtípusokat hozzáadni.

en: Book outline for @book.title
hu: @book.title könyvvázlata

en: Book traversal links for
hu: Könyv kereszthivatkozásai ehhez:

en: The comment author's email address.
hu: A hozzászóló e-mail címe.

en: (upscaling allowed)
hu: (felnagyítás engedélyezett)

en: First page
hu: Első oldal

en: The time that the user was last edited.
hu: Az időpont, mikor a felhasználót utoljára szerkesztették.

en: Page @items.current
hu: @items.current. oldal

en: The username of the content author.
hu: A tartalom szerzőjének felhasználóneve.

en: By @author @time ago
hu: @author által @time ideje

en: Submitted by @author_name on @date
hu: @author_name küldte be @date időpontban

en: Basic HTML
hu: Alap HTML

en: Restricted HTML
hu: Korlátozott HTML

en: Version: @module-version
hu: Verzió: @module-version

en: Requires: @module-list
hu: Bekapcsolása ezeket a modulokat igényli: @module-list

en: Required by: @module-list
hu: @module-list használja

en: Installation tasks
hu: Telepítési feladatok

en: Machine name: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>
hu: Programok által olvasható név: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>

en: The following reason prevents @module.module_name from being uninstalled: | The following reasons prevent @module.module_name from being uninstalled:
hu[0]: <em>@module.module_name</em> eltávolítását jelenleg a következő ok akadályozza:
hu[1]: <em>@module.module_name</em> eltávolítását jelenleg a következő okok akadályozzák:

en: width @data.width
hu: @data.width szélesség

en: height @data.height
hu: @data.height magasság

en: Divider
hu: Elválasztó vonal

en: random between -@degrees° and @degrees°
hu: véletlenszerű -@degrees° és @degrees° fok között

en: General System Information
hu: Általános tudnivalók a rendszerről

en: Go to page @key
hu: @key. oldalra ugrás

en: Create new media
hu: Új média létrehozása
