Substitutoo (1.0.0) - en to km translation catalogue (82 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Slideshow
km: បញ្ចាំង​ស្លាយ

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Body
km: តួ

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Content
km: មាតិកា

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Homepage
km: គេហ​ទំព័រ

en: Download
km: ទាញយក

en: Version
km: កំណែ

en: Release notes
km: ឯកសារ​ចេញផ្សាយ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: None
km: គ្មាន

en: Link
km: តំណ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Go to previous page
km: ទៅ​ទំព័រ​មុន

en: Go to parent page
km: ទៅ​កាន់​ទំព័រ​មេ​

en: Go to next page
km: ទៅ​ទំព័រ​បន្ទាប់

en: Label
km: ស្លាក

en: Preview
km: មើល​ជា​មុន

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Time
km: ពេលវេលា

en: Add
km: បន្ថែម

en: View
km: មើល

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: n/a
km: គ្មាន

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: User ID
km: លេខ​សម្គាល់​អ្នក​ប្រើ

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Last post
km: ការ​ប្រកាស​ចុង​ក្រោយ

en: Add content
km: បន្ថែម​មាតិកា

en: Page
km: ទំព័រ

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Hostname
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Location
km: ទីតាំង

en: Promoted to front page
km: ផ្សាយ​ទៅ​ទំព័រ​មុខ

en: Sticky at top of lists
km: ដាក់​នៅ​លើ​គេ​ក្នុង​បញ្ជី

en: URL alias
km: ឈ្មោះ​ក្លែង​ក្លាយ​របស់​ URL

en: N/A
km: គ្មាន

en: Authored by
km: និពន្ធ​ដោយ​

en: Plain text
km: អត្ថបទ​ធម្មតា

en: System
km: ប្រព័ន្ធ

en: Owner
km: ម្ចាស់​កម្ម​សិទ្ធិ

en: Forum
km: វេទិកា

en: Add new comment
km: បន្ថែម​មតិ​យោបល់​ថ្មី

en: Uninstall
km: លុប

en: Authoring information
km: ព័ត៌មាន​អំពី​ការ​និពន្ធ

en: Authored on
km: និពន្ធ​នៅ

en: Topics
km: ប្រធានបទ

en: Posts
km: ប្រកាស

en: Installed
km: បាន​ដំឡើង

en: Assign
km: កំណត់

en: Go to first page
km: ទៅ​ទំព័រ​ដំបូង​

en: Go to last page
km: ទៅ​ទំព័រ​ចុងក្រោយ​

en: Block description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា​អំពី​ប្លុក

en: URL path settings
km: ការកំណត់​ផ្លូវ​របស់​​ URL

en: original
km: ដើម

en: Dates
km: កាល​បរិច្ឆេទ

en: Primary tabs
km: ផ្ទាំង​ចម្បង

en: Secondary tabs
km: ផ្ទាំង​រង

en: Dashboard
km: ផ្ទាំង​គ្រប់​គ្រង

en: Language settings
km: ការ​កំណត់​ភាសា

en: No modules are available to uninstall.
km: គ្មាន​ម៉ូឌុល​ត្រូវ​លុប​ទេ ។

en: Last checked: @time ago
km: បាន​ពិនិត្យ​មើល​ចុងក្រោយ ៖ @time កន្លង​ទៅ

en: Last checked: never
km: ការពិនិត្យ​ចុងក្រោយ ៖ គ្មាន

en: Includes: %includes
km: រួម​បញ្ចូល ៖ %includes

en: view actual size
km: មើល​ទំហំ​ជាក់​ស្តែង

en: The name of the shortcut.
km: ឈ្មោះ​របស់​ផ្លូវ​កាត់​ ។

en: Includes:
km: រួម​មាន​ ៖

en: Enabled: %includes
km: បាន​បើក​ ៖ %includes

en: Disabled: %disabled
km: បាន​បិទ​ ៖ %disabled

en: Text Formats
km: ទ្រង់ទ្រាយ​អត្ថបទ
