Substitutoo (1.0.0) - en to lt translation catalogue (127 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Slideshow
lt: Skaidrių peržiūra

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Content
lt: Turinys

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: Subject
lt: Tema

en: Description
lt: Aprašymas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: On
lt: Įjungta

en: Homepage
lt: Svetainė

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: Version
lt: Versija

en: unpublished
lt: nepublikuota

en: Release notes
lt: Laidos naujienos

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Date
lt: Data

en: None
lt: Joks

en: Link
lt: Nuoroda

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Go to previous page
lt: Atgal į buvusį puslapį

en: Go to parent page
lt: Į tėvinį puslapį

en: Go to next page
lt: Toliau į kitą puslapį

en: Label
lt: Etiketė

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Time
lt: Laikas

en: Add
lt: Pridėti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: n/a
lt: n/d

en: Email
lt: El. paštas

en: User ID
lt: Nario ID

en: Created
lt: Sukurta

en: Last post
lt: Paskutinis įrašas

en: Add content
lt: Pridėti turinį

en: Page
lt: Puslapis

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Web Server
lt: Žiniatinklio serveris

en: Database
lt: Duomenų bazė

en: Off
lt: Išjungta

en: Header
lt: Antraštė

en: Hostname
lt: Serverio pavadinimas

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Location
lt: Vieta

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Sticky at top of lists
lt: Prikabintas puslapio viršuje

en: URL alias
lt: URL pervadinimas

en: API Key
lt: API raktas

en: N/A
lt: N/D

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Up
lt: Viršun

en: Plain text
lt: Paprastas tekstas

en: Start Date
lt: Pradžios data

en: System
lt: Sistema

en: Owner
lt: Savininkas

en: Forum
lt: Forumas

en: Add new comment
lt: Komentuoti

en: Uninstall
lt: Pašalinti

en: Duration
lt: Laikas

en: Notifications
lt: Pranešimai

en: Authoring information
lt: Sukūrimo informacija

en: Authored on
lt: Sukūrimo data

en: Change
lt: Keisti

en: Source
lt: Šaltinis

en: Topics
lt: Temos

en: Posts
lt: Įrašai

en: Installed
lt: Įdiegta

en: Changed
lt: Pakeista

en: New
lt: Naujas

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Next page
lt: Sekantis puslapis

en: Reason
lt: Priežastis

en: Assign
lt: Priskirti

en: Go to first page
lt: Eiti į pirmą puslapį

en: Go to last page
lt: Eiti į paskutinį puslapį

en: Block description
lt: Bloko aprašymas

en: URL path settings
lt: URL kelių nuostatos

en: Memory limit
lt: Atminties limitas

en: Notification
lt: Įspėjimas

en: original
lt: originalas

en: Dates
lt: Datos

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Dashboard
lt: Darbastalis

en: Language settings
lt: Kalbos nuostatos

en: Pagination
lt: Puslapiavimas

en: No modules are available to uninstall.
lt: Nėra ką pašalinti.

en: Last checked: @time ago
lt: Paskutinį kartą tikrinta: prieš @time

en: Last checked: never
lt: Paskutinį kartą tikrinta: niekada

en: Includes: %includes
lt: Apima: %includes

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Sort descending
lt: Rūšiuoti mažėjančia tvarka

en: Sort ascending
lt: Rūšiuoti didėjančia tvarka

en: All content
lt: Visas turinys

en: Main Menu
lt: Pagrindinis meniu

en: view actual size
lt: peržiūrėti tikrą dydį

en: Includes:
lt: Apima:

en: Enabled: %includes
lt: Įgalinti: %includes

en: Disabled: %disabled
lt: Išjungti: %disabled

en: Previous page
lt: Buvęs puslapis

en: Text Formats
lt: Teksto fomatai

en: Last Cron Run
lt: Paskutinis Cron darbo paleidimas

en: Full HTML
lt: Pilnas HTML

en: Drupal Version
lt: Drupal versija

en: Missing translations for:
lt: Nėra vertimų:

en: Last saved
lt: Paskutinį kartą išsaugota

en: Not saved yet
lt: Dar neišsaugota

en: A brief description of your block.
lt: Trumpas bloko aprašymas.

en: Updates for: @module_list
lt: Atnaujinimai: @module_list

en: (upscaling allowed)
lt: (didinimas leidžiamas)

en: Page @items.current
lt: Puslapis @items.current

en: The username of the content author.
lt: Nario vardas kuris sukūrė turinį.

en: By @author @time ago
lt: @author prieš @time

en: Submitted by @author_name on @date
lt: Paskelbė @author_name - @date

en: Basic HTML
lt: Supaprastintas HTML

en: Restricted HTML
lt: Ribotas HTML

en: Installation tasks
lt: Įdiegimo užduotys

en: width @data.width
lt: plotis @data.width

en: height @data.height
lt: aukštis @data.height

en: General System Information
lt: Pagrindinė sistemos informacija
