Substitutoo (1.0.0) - en to mg translation catalogue (15 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Title
mg: Lohateny

en: Body
mg: Votoatiny

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Type
mg: Karazana

en: Author
mg: Mpamorona

en: Subject
mg: Lohahevitra

en: Description
mg: Andinindininy

en: Add content
mg: Famoronana lahatsoratra

en: Header
mg: Lohan-pejy

en: Add new comment
mg: Hampiditra hevitra vaovao

en: Source
mg: Loharano

en: Dashboard
mg: Takela fitantanana
