Substitutoo (1.0.0) - en to si translation catalogue (18 entries)

en: Home
si: නිවස

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Body
si: බඳ

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Type
si: වර්ගය

en: Subject
si: කාරණය

en: Description
si: විස්තරය

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Date
si: දිනය

en: Link
si: සම්බන්ධය

en: Name
si: නම

en: Label
si: ලේබලය

en: Plain text
si: සරල වගන්ති

en: Dashboard
si: උපකරණ පුවරුව
