Substitutoo (1.0.0) - en to sq translation catalogue (57 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Type
sq: Lloji

en: Author
sq: Autori

en: Subject
sq: Subjekti

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Download
sq: Metoda e shkarkimeve

en: Version
sq: Versioni

en: Release notes
sq: Shënimet e lëshimit

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Date
sq: Data

en: Link
sq: Lidhje

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Go to previous page
sq: Shko tek faqja paraardhëse

en: Go to parent page
sq: Shko tek faqja prind

en: Go to next page
sq: Shko tek faqja në vazhdim

en: Preview
sq: Shikoje

en: Save
sq: Ruaj

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Time
sq: Ora

en: View
sq: Shfaq

en: Created
sq: Krijuar

en: Last post
sq: Dërgimi i fundit

en: Page
sq: Faqe

en: Header
sq: Titulli

en: Hostname
sq: Emri i host

en: Published
sq: Publikuar

en: Location
sq: Vendodhja

en: Promoted to front page
sq: Vendosur tek faqja qendrore

en: Sticky at top of lists
sq: Ngjite në krye të listës

en: Authored by
sq: Krijuar nga

en: System
sq: Sistemi

en: Forum
sq: Forumi

en: Add new comment
sq: Shto një koment të ri

en: Uninstall
sq: Çinstalo

en: Authoring information
sq: Informacione mbi lidhjen

en: Authored on
sq: Krijuar më

en: Topics
sq: Argumentë

en: Posts
sq: Dërgime

en: Assign
sq: Përcakto

en: Go to first page
sq: Shko tek faqja e parë

en: Go to last page
sq: Shko tek faqja e fundit

en: Block description
sq: Përshkrimi i bllokut

en: URL path settings
sq: Rregullimet e pozicionit të URL

en: Language settings
sq: Rregullimet e stemës

en: No modules are available to uninstall.
sq: Asnjë modul në dispozicion për çinstalim.

en: Last checked: @time ago
sq: Kontrolli i fundit: @time më parë

en: Includes:
sq: Përfshinë:

en: Enabled: %includes
sq: Aktivizuar: %includes

en: Disabled: %disabled
sq: Çaktivizuar: %disabled
