Substitutoo (1.0.0) - en to af translation catalogue (57 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Slideshow
af: Skyfievertoning

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Delete
af: Vee uit

en: Content
af: Inhoud

en: Type
af: Tipe

en: Author
af: Outeur

en: Subject
af: Onderwerp

en: Description
af: Beskrywing

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: On
af: Op

en: Homepage
af: Tuisblad

en: Download
af: Laai af

en: Version
af: Weergawe

en: Edit
af: Wysig

en: Date
af: Datum

en: None
af: Geen

en: Link
af: Skakel

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Go to previous page
af: Gaan na vorige bladsy

en: Go to next page
af: Gaan na volgende bladsy

en: Preview
af: Voorskou

en: Save
af: Stoor

en: Default
af: Verstek

en: Time
af: Tyd

en: Add
af: Voeg by

en: View
af: Wys

en: n/a
af: Nie beskikbaar

en: Created
af: Geskep

en: Last post
af: Laaste pos

en: Add content
af: Voeg inhoud

en: Page
af: Bladsy

en: Header
af: Hoof

en: Hostname
af: Gasheernaam

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Location
af: Ligging

en: Promoted to front page
af: Bevorder tot die voorblad

en: Sticky at top of lists
af: Steek vas bo-aan lyste

en: Authored by
af: Geskep deur

en: System
af: Stelsel

en: Add new comment
af: Lewer kommentaar

en: Uninstall
af: Deïnstalleer

en: Authoring information
af: Outeursinligting

en: Authored on
af: Geskep op

en: Source
af: Bron

en: Topics
af: Onderwerpe

en: Posts
af: Posstukke

en: Go to first page
af: Gaan na eerste bladsy

en: Go to last page
af: Gaan na laaste bladsy

en: Block description
af: Blokbeskrywing

en: Content bottom
af: Onderste inhoud

en: Language settings
af: Taalverstellings

en: Last checked: @time ago
af: Laas gekontroleer: @time gelede

en: Last checked: never
af: Laas gekontroleer: nog nooit nie
