Substitutoo (1.0.0) - en to am translation catalogue (47 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Title
am: ዓርእስት

en: Body
am: አካል

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Content
am: ይዞታ

en: Type
am: ዓይነት

en: Author
am: ደራሲ

en: Subject
am: ዓርእስት

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Version
am: ሥሪት

en: Edit
am: አርትእ

en: Date
am: ቀን

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Go to previous page
am: ወደ ቀድሞ ገጽ ሂድ

en: Go to next page
am: ወደ ሚቀጥለው ገጽ ሂድ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Preview
am: ቅድመ እይታ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Default
am: ነባሪ

en: Time
am: ሰዓት

en: View
am: ትይታ

en: ID
am: አይዲ

en: n/a
am: አይመለከተውም

en: Email
am: ኢሜይል

en: Page
am: ገጽ

en: PHP
am: ፒኤችፒ

en: Header
am: ራስጌ

en: Published
am: የታተመ

en: Location
am: ቦታ

en: Promoted to front page
am: ወደ ፊተኛው ገጽ የተሸጋገረ

en: Sticky at top of lists
am: የዝርዝሮች አናት ላይ የሚጣበቅ

en: Authored by
am: የተደረሰው በ

en: Uninstall
am: አራግፍ

en: Authoring information
am: የድርሰቱ መረጃ

en: Authored on
am: የተደረሰበት ግዜ

en: Source
am: ምንጭ

en: Tabs
am: ትሮች

en: Go to first page
am: ወደ መጀመሪያ ገጽ ሂድ

en: Go to last page
am: ወደ መጨረሻ ገጽ ሂድ

en: Block description
am: የጥምር ማብራሪያ

en: Primary tabs
am: ቀዳሚ ትሮች

en: Secondary tabs
am: ሁለተኛ ትሮች

en: Language settings
am: የቋንቋ ቅንብሮች
