Substitutoo (1.0.0) - en to ast translation catalogue (57 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Content
ast: Conteníu

en: Type
ast: Triba

en: Author
ast: Autor

en: Subject
ast: Asuntu

en: Description
ast: Descripción

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Homepage
ast: Páxina d'entamu

en: Download
ast: Baxar

en: Version
ast: Versión

en: Release notes
ast: Notes de la versión

en: Edit
ast: Editar

en: Date
ast: Data

en: None
ast: Nengún

en: Link
ast: Enllaz

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Go to previous page
ast: Dir a la páxina anterior

en: Go to parent page
ast: Dir a la páxina padre

en: Go to next page
ast: Dir a la páxina siguiente

en: Label
ast: Etiqueta

en: Preview
ast: Entever

en: Save
ast: Guardar

en: Default
ast: Predefiníu

en: Time
ast: Hora

en: Add
ast: Amestar

en: View
ast: Vista

en: Updated
ast: Anováu

en: n/a
ast: n/d

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: User ID
ast: ID del usuariu

en: Created
ast: Fechu

en: Last post
ast: Artículu últimu

en: Add content
ast: Amestar conteníu

en: Page
ast: Páxina

en: Header
ast: Encabezáu

en: Hostname
ast: Nome de la máquina

en: Published
ast: Espublizáu

en: Location
ast: Llugar

en: URL alias
ast: Alias pa la URL

en: N/A
ast: N/D

en: Authored by
ast: Fechu por

en: Plain text
ast: Testu planu

en: System
ast: Sistema

en: Owner
ast: Dueñu

en: Add new comment
ast: Amestar comentariu nuevu

en: Uninstall
ast: Desinstalar

en: Authoring information
ast: Información d'autoría

en: Authored on
ast: Autoría en

en: Topics
ast: Asuntos

en: Posts
ast: Artículos

en: Installed
ast: Instaláu
