Substitutoo (1.0.0) - en to az translation catalogue (98 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Content
az: Məzmun

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: Subject
az: Mövzu

en: Description
az: İzahat

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: On
az: Aktiv

en: Homepage
az: Əsas səhifə

en: Download
az: Yüklə

en: Version
az: Versiya

en: unpublished
az: nəşr olunmayıb

en: Release notes
az: Reliz haqqında məlumat

en: Edit
az: Dəyiş

en: Date
az: Tarix

en: None
az: Yoxdur

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Go to previous page
az: Əvvəlki səhifəyə keç

en: Go to parent page
az: Əsas səhifəyə keç

en: Go to next page
az: Növbəti səhifəyə keç

en: Preview
az: Önizləmə

en: Save
az: Saxla

en: Default
az: Susmaya görə

en: Time
az: Vaxt

en: Add
az: Əlavə et

en: View
az: Görünüş

en: Updated
az: Yeniləndi

en: ID
az: İD

en: n/a
az: yox

en: User ID
az: İstifadəçi İD-si

en: Created
az: Yaradıldı

en: Last post
az: Son post

en: Add content
az: Kontent əlavə et

en: Page
az: Səhifə

en: Breadcrumb
az: Çörək qırıntıları

en: Web Server
az: Veb server

en: Database
az: Məlumatlar bazası

en: Off
az: Söndürülüb

en: Header
az: Başlıq

en: Hostname
az: Host adı

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Location
az: Məkan

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi

en: Sticky at top of lists
az: Siyahıların başına yapışdır

en: URL alias
az: URL ləqəbi

en: N/A
az: Yox

en: Authored by
az: Müəllifi

en: Up
az: Yuxarı

en: Plain text
az: Adi mətn

en: System
az: Sistem

en: Owner
az: Sahib

en: Add new comment
az: Yeni şərh əlavə et

en: Uninstall
az: Silin

en: Duration
az: Müddət

en: Authored on
az: Müəllifi

en: Change
az: Dəyişmək

en: Source
az: Mənbə

en: Topics
az: Mövzular

en: Posts
az: Postlar

en: Installed
az: Quraşdırılıb

en: Changed
az: Dəyişdi

en: New
az: Yeni

en: ‹ Previous
az: ‹ Əvvəlki

en: Next ›
az: Sonrakı ›

en: Tabs
az: Tablar

en: Next page
az: Növbəti səhifə

en: Go to first page
az: Birinci səhifəyə keçin

en: Go to last page
az: Son səhifəyə keçin

en: Block description
az: Blok təsviri

en: Copyright
az: Müəllif hüququ

en: URL path settings
az: URL yolu parametrləri

en: Memory limit
az: Yaddaş limiti

en: original
az: orijinal

en: Dates
az: Tarixlər

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar

en: Content Above
az: Əvvəlki Kontent

en: Language settings
az: Dil parametrləri

en: Pagination
az: Səhifələmə

en: No modules are available to uninstall.
az: Silmək üçün heç bir modul yoxdur.

en: Last checked: @time ago
az: Son yoxlanış: @time əvvəl

en: Last checked: never
az: Son yoxlanış: heç vaxt

en: Includes: %includes
az: Daxildir: %includes

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Sort descending
az: Azalan üzrə çeşidləyin

en: Sort ascending
az: Artan sıralama

en: Footer Bottom
az: Alt hissə aşağı

en: All content
az: Bütün kontent

en: Machine name:
az: Maşının adı:

en: Main Menu
az: Əsas menyu

en: view actual size
az: faktiki ölçüyə baxın
