Substitutoo (1.0.0) - en to be translation catalogue (94 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Slideshow
be: Паказ слайдаў

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Content
be: Змесціва

en: Type
be: Тып

en: Author
be: Аўтар

en: Subject
be: Тэма

en: Description
be: Апісанне

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: On
be: На

en: Homepage
be: Хатняя старонка

en: Download
be: Сцягнуць

en: Version
be: Версія

en: unpublished
be: неапублікавана

en: Release notes
be: Інфармацыя пра выданне

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Date
be: Дата

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Link
be: Спасылка

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Go to previous page
be: Да папярэдняй старонкі

en: Go to parent page
be: Перайсці да бацькоўскай старонкі

en: Go to next page
be: Да наступнай старонкі

en: Label
be: Подпіс

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: Save
be: Захаваць

en: Default
be: Прадвызначана

en: Time
be: Час

en: Add
be: Дадаць

en: View
be: Праглядзець

en: Updated
be: Абноўлена

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: n/a
be: [няма]

en: Email
be: Адрас E-mail

en: User ID
be: ID карыстальніка

en: Created
be: Створана

en: Last post
be: Апошні запіс

en: Add content
be: Дадаць змесціва

en: Page
be: Старонка

en: Database
be: База дадзеных

en: Header
be: Загаловак

en: Hostname
be: Імя хоста

en: Published
be: Апублікавана

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: Promoted to front page
be: Прасунутае на галоўную старонку

en: Sticky at top of lists
be: Прымацавана ўверсе спісаў

en: URL alias
be: URL псеўданім

en: API Key
be: Ключ API

en: N/A
be: Не даступна

en: Authored by
be: Аўтар:

en: Plain text
be: Просты тэкст

en: End Date
be: Дата Заканчэння

en: System
be: Сістэма

en: Owner
be: Уладальнік

en: Forum
be: Форум

en: Add new comment
be: Дадаць каментар

en: Banner
be: Банэр

en: Uninstall
be: Выдаліць

en: Duration
be: Працягласць

en: Authoring information
be: Інфармацыя пра аўтара

en: Authored on
be: Дата:

en: Change
be: Змяніць

en: Source
be: Крыніца

en: Topics
be: Тэмы

en: Posts
be: Допісы

en: Installed
be: Усталявана

en: Assign
be: Прызначыць

en: Go to first page
be: Да першай старонкі

en: Go to last page
be: Да апошняй старонкі

en: Block description
be: Апісанне блоку

en: URL path settings
be: Наладкі шляху

en: original
be: першапачатковы

en: Dates
be: Даты

en: Primary tabs
be: Першасныя табы

en: Secondary tabs
be: Другасныя табы

en: Dashboard
be: Панэль інструментаў

en: Language settings
be: Моўныя налады

en: No modules are available to uninstall.
be: Няма модуляў для выдалення.

en: Last checked: @time ago
be: Апошняя праверка: @time таму

en: Last checked: never
be: Апошняя праверка: ніколі

en: Includes: %includes
be: Уключае: %includes

en: view actual size
be: Прагляд бягучага памеру

en: The name of the shortcut.
be: Назва хуткай спасылкі.

en: Includes:
be: Уключае:

en: Enabled: %includes
be: Уключана: %includes

en: Disabled: %disabled
be: Адключана: %disabled

en: Text Formats
be: Тэкставыя Фарматы

en: Restricted HTML
be: Абмежаваная HTML

en: The following reason prevents @module.module_name from being uninstalled: | The following reasons prevent @module.module_name from being uninstalled:
be[0]: Наступная прычына забараняе выдаленне модуля  @module.module_name:
be[1]: Наступныя прычыны забараняюць выдаленне модуля  @module.module_name from being uninstalled:
