Substitutoo (1.0.0) - en to bg translation catalogue (73 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Content
bg: Съдържание

en: Type
bg: Тип

en: Author
bg: Автор

en: Subject
bg: Тема

en: Description
bg: Описание

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: On
bg: Включи

en: Homepage
bg: Начална страница

en: Download
bg: Свали

en: Version
bg: Версия

en: Release notes
bg: Бележки за версията

en: Edit
bg: Редактирай

en: Date
bg: Дата

en: None
bg: Не

en: Link
bg: Линк

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Go to previous page
bg: Към предишната страница

en: Go to parent page
bg: Към родителската страница

en: Go to next page
bg: Към следващата страница

en: Label
bg: Заглавие

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Save
bg: Запази

en: Default
bg: По подразбиране

en: Time
bg: Време

en: Add
bg: Добави

en: View
bg: Прегледай

en: Updated
bg: Обновено

en: Email
bg: Е-поща

en: User ID
bg: ID на Потребителя

en: Created
bg: Създадено

en: Last post
bg: Последно съобщение

en: Add content
bg: Добави съдържание

en: Page
bg: Страница

en: Off
bg: Изключи

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Hostname
bg: Име на хост

en: Published
bg: Публикувано

en: Location
bg: Местоположение

en: Promoted to front page
bg: Публикувано на първа страница

en: Sticky at top of lists
bg: Фиксиран най-отгоре

en: URL alias
bg: URL синоними

en: Authored by
bg: Написано от

en: Plain text
bg: Обикновен текст

en: System
bg: Система

en: Forum
bg: Форум

en: Add new comment
bg: Коментар

en: Uninstall
bg: Деинсталация

en: Duration
bg: Период

en: Notifications
bg: Известия

en: Authoring information
bg: Информация за автора

en: Authored on
bg: Написано на

en: Source
bg: Източник

en: Topics
bg: Теми

en: Posts
bg: Мнения

en: Reason
bg: Причина

en: Assign
bg: Добави

en: Go to first page
bg: Към първата страница

en: Go to last page
bg: Към последната страница

en: Block description
bg: Описание на блока

en: URL path settings
bg: URL псевдоними

en: Dashboard
bg: Табло

en: Language settings
bg: Настройки на език

en: No modules are available to uninstall.
bg: Няма налични модули за деинсталиране.

en: Last checked: @time ago
bg: Последно проверен: преди @time

en: Last checked: never
bg: Последно проверен: никога

en: Includes: %includes
bg: Включва: %includes
