Substitutoo (1.0.0) - en to bo translation catalogue (93 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Slideshow
bo: བརྙན་སྟོན

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Type
bo: རིགས

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Homepage
bo: གཙོ་ངོས

en: Download
bo: ཚུར་ལེན

en: Version
bo: པར་གཞི

en: Release notes
bo: པར་གཞིའི་གསལ་བཤད

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: None
bo: མེད།

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Go to previous page
bo: ངོས་གོང་མར་འགྲོ་བ

en: Go to parent page
bo: རིམ་པ་གོང་མའི་ངོས་སུ་འགྲོ

en: Go to next page
bo: ངོས་འོག་མར་འགྲོ་བ

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Preview
bo: སྔོན་ལྟ

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Time
bo: དུས་ཚོད

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: User ID
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཨང་རྟགས

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Last post
bo: གསར་སྤེལ་གསར་ཤོས

en: Add content
bo: ནང་དོན་ཁ་སྣོན

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Breadcrumb
bo: ཕྱོགས་སྟོན་ལམ་ཐིག

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Hostname
bo: དྲ་གནས་ཀྱི་མིང

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Location
bo: གནས་ཡུལ

en: Promoted to front page
bo: མདུན་ངོས་སུ་འོས་སྦྱོར་བྱས་པ

en: Sticky at top of lists
bo: མིང་ཐོའི་འགོ་རུ་སྦྱར་བ

en: URL alias
bo: དྲ་གནས་ཀྱི་མིང་གཞན

en: Authored by
bo: རྩོམ་མཁན

en: Up
bo: གོང་དུ

en: Plain text
bo: ཡིག་རྐྱང

en: System
bo: མ་ལག

en: Owner
bo: བདག་པོ

en: Forum
bo: གྲོས་ར

en: Add new comment
bo: དཔྱད་གཏམ་གསར་བ་ཁ་སྣོན

en: Uninstall
bo: ཕྱིར་འདོར

en: Duration
bo: དུས་ཡུན

en: Authoring information
bo: རྩོམ་སྒྲིག་བྱས་པའི་སྐོར

en: Authored on
bo: རྩོམ་སྒྲིག་བྱས་པའི་དུས

en: Change
bo: བཟོ་བཅོས

en: Source
bo: ཁུངས

en: Topics
bo: གླེང་གཞི

en: Posts
bo: གསར་སྤེལ

en: Installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་ཟིན

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: New
bo: གསར་བ

en: Tabs
bo: ཤོག་བྱང

en: Assign
bo: སྒྲིག་པ

en: Go to first page
bo: ཤོག་ངོས་དང་པོར།

en: Go to last page
bo: ཤོག་ངོས་མཐའ་མར།

en: Block description
bo: ལྷུ་ལག་གི་གསལ་བཤད

en: URL path settings
bo: དྲ་གནས་སྒྲིག་འགོད

en: original
bo: ཐོག་མ

en: Dates
bo: ཚེས་གྲངས

en: Primary tabs
bo: རྩ་བའི་ཤོག་བྱང

en: Secondary tabs
bo: ཤོག་བྱང་ཕལ་བ

en: Dashboard
bo: ཆ་འཕྲིན་ངོས

en: Language settings
bo: སྐད་རིགས་སྒྲིག་འགོད

en: No modules are available to uninstall.
bo: ཕྱིར་འདོར་བྱེད་དགོས་པའི་མ་དཔེ་མེད་པ།

en: Last checked: @time ago
bo: ཐེངས་སྔོན་མར་བལྟས་པའི་དུས་ཚོད། @time་སྔོན་ལ

en: Last checked: never
bo: ཐེངས་སྔོན་མར་བལྟས་པའི་དུས་ཚོད། གཏན་ནས་མེད།

en: Includes: %includes
bo: %includes་འདུས་ཡོད།

en: Sort descending
bo: ཇེ་དམའ་རུ་སྒྲིག

en: Sort ascending
bo: ཇེ་མཐོ་རུ་སྒྲིག

en: view actual size
bo: ཆེ་ཆུང་དངོས་ལ་ལྟ་བ

en: The name of the shortcut.
bo: མགྱོགས་མཐེབ་ཀྱི་མིང་།

en: Includes:
bo: འདིའི་ནང་དུ་ཡོད་པ།

en: Enabled: %includes
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཚར་བ། %includes

en: Disabled: %disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཚར་བ། %disabled

en: Text Formats
bo: ཡིག་གེའི་རྣམ་བཞག
