Substitutoo (1.0.0) - en to br translation catalogue (14 entries)

en: Home
br: Degemer

en: Title
br: Titl

en: Body
br: Korf

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Subject
br: Danvez

en: Homepage
br: Pajenn degemer

en: Edit
br: Kemmañ

en: Settings
br: Arventennoù

en: View
br: Gwel

en: Email
br: Chomlec'h postel

en: Add content
br: Ouzhpennañ endalc'had

en: Page
br: Pajenn

en: Language settings
br: Arventennoù yezh
