Substitutoo (1.0.0) - en to bs translation catalogue (54 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: Delete
bs: Briši

en: Content
bs: Sadržaj

en: Type
bs: Tip

en: Author
bs: Autor

en: Subject
bs: Naslov

en: Description
bs: Opis

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Version
bs: Verzija

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Date
bs: Datum

en: None
bs: Nijedan

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Go to previous page
bs: Idi na prethodnu stranu

en: Go to parent page
bs: Idi na roditeljsku stranicu

en: Go to next page
bs: Idi na iduću stranu

en: Label
bs: Oznaka

en: Preview
bs: Pregled

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Time
bs: Vrijeme

en: Add
bs: Dodaj

en: View
bs: Pregled

en: Created
bs: Kreiran

en: Last post
bs: Zadnji post

en: Page
bs: Strana

en: Published
bs: Objavljeno

en: Location
bs: Lokacija

en: Promoted to front page
bs: Promoviran na početnu stranicu

en: Sticky at top of lists
bs: Zalijepljen na vrhu liste

en: Authored by
bs: Napisao

en: Up
bs: Gore

en: Plain text
bs: Obični tekst

en: System
bs: Sistem

en: Add new comment
bs: Dodaj novi komentar

en: Uninstall
bs: Deinstalacija

en: Notifications
bs: Obavijesti

en: Authoring information
bs: Informacije o autorstvu

en: Authored on
bs: Napisano

en: Source
bs: Izvor

en: Topics
bs: Teme

en: Posts
bs: Postovi

en: Tabs
bs: Tabovi

en: Block description
bs: Opis bloka

en: URL path settings
bs: Postavke za URL putanje

en: Primary tabs
bs: Primarni tabovi

en: Secondary tabs
bs: Sekundarni tabovi

en: Language settings
bs: Jezičke postavke

en: Full HTML
bs: Kompletan HTML

en: Basic HTML
bs: Osnovni HTML

en: Restricted HTML
bs: Ograničen HTML
