Substitutoo (1.0.0) - en to cs translation catalogue (140 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Content
cs: Obsah

en: Type
cs: Typ

en: Author
cs: Autor

en: Subject
cs: Předmět

en: Description
cs: Popis

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: On
cs: Zapnuto

en: Download
cs: Stáhnout

en: Version
cs: Verze

en: unpublished
cs: skryto

en: Release notes
cs: Poznámky k vydání

en: Edit
cs: Upravit

en: Date
cs: Datum

en: None
cs: Žádné

en: Link
cs: Odkaz

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Go to previous page
cs: Přejít na předchozí stranu

en: Go to parent page
cs: Přejít na nadřazenou stránku

en: Go to next page
cs: Přejít na další stranu

en: Label
cs: Popisek

en: Preview
cs: Náhled

en: Save
cs: Uložit

en: Default
cs: Výchozí

en: Time
cs: Čas

en: Add
cs: Přidat

en: View
cs: Zobrazit

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: n/a
cs: není

en: Email
cs: E-mail

en: User ID
cs: ID uživatele

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Last post
cs: Poslední

en: Add content
cs: Přidat obsah

en: Page
cs: Stránka

en: Breadcrumb
cs: Drobečková navigace

en: Database
cs: databáze

en: Off
cs: Vypnuto

en: Header
cs: Hlavička

en: Hostname
cs: Hostitel

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Location
cs: Místo

en: Promoted to front page
cs: Zobrazit na titulní stránce

en: Sticky at top of lists
cs: Přilepit nahoru v seznamu

en: Authored by
cs: Autor

en: Up
cs: Nahoru

en: Plain text
cs: Prostý text

en: Start Date
cs: Datum začátku

en: End Date
cs: Datum konce

en: System
cs: Systém

en: Owner
cs: Vlastník

en: Forum
cs: Fórum

en: Add new comment
cs: Přidat komentář

en: Uninstall
cs: Odinstalovat

en: Duration
cs: Trvání

en: Authoring information
cs: Informace o autorovi

en: Authored on
cs: Vytvořeno dne

en: Change
cs: Změnit

en: Source
cs: Zdroj

en: Topics
cs: Témata

en: Posts
cs: Příspěvků

en: Start Time
cs: Čas zahájení

en: End Time
cs: Čas ukončení

en: Installed
cs: Nainstalováno

en: Changed
cs: Změněno

en: New
cs: Nové

en: ‹ Previous
cs: ‹ Předchozí

en: Next ›
cs: Následující ›

en: Tabs
cs: Záložky

en: Next page
cs: Následující stránka

en: Reason
cs: Důvod

en: Assign
cs: Přiřadit

en: Go to first page
cs: Přejít na první stranu

en: Go to last page
cs: Přejít na poslední stranu

en: Block description
cs: Popis bloku

en: URL path settings
cs: Nastavení URL

en: Memory limit
cs: Limit paměti

en: Notification
cs: Oznámení

en: original
cs: originál

en: Dates
cs: Data

en: Primary tabs
cs: Hlavní záložky

en: Secondary tabs
cs: Sekundární záložky

en: Dashboard
cs: Ovládací panel

en: Language settings
cs: Nastavení jazyka

en: No modules are available to uninstall.
cs: Žádné moduly pro odinstalaci nejsou k dispozici

en: Last checked: @time ago
cs: Poslední kontrola: @time zpět

en: Last checked: never
cs: Poslední kontrola: nikdy

en: Includes: %includes
cs: Zahrnuje: %includes

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Sort descending
cs: Seřadit sestupně

en: Sort ascending
cs: Seřadit vzestupně

en: All content
cs: Veškerý obsah

en: Machine name:
cs: Strojový název:

en: view actual size
cs: zobrazit aktuální velikost

en: The name of the shortcut.
cs: Název zkratky.

en: Includes:
cs: Obsahuje:

en: Enabled: %includes
cs: Zapnout: %includes

en: Disabled: %disabled
cs: Vypnuto: %disabled

en: Current page
cs: Aktuální stránka

en: Previous page
cs: Předchozí stránka

en: Text Formats
cs: Textové formáty

en: The comment author's name.
cs: Jméno autora komentáře.

en: Display | Displays
cs[0]: Zobrazení
cs[1]: Zobrazení
cs[2]: Zobrazení

en: Last Cron Run
cs: Poslední spuštění cronu

en: Full HTML
cs: Plné HTML

en: Last page
cs: Poslední stránka

en: Drupal Version
cs: Drupal verze

en: Toolbar configuration
cs: Konfigurace panelu nástrojů

en: Available buttons
cs: Dostupná tlačítka

en: Active toolbar
cs: Aktivní panel nástrojů

en: The user ID of the comment author.
cs: Uživatelské ID autora komentáře.

en: The comment author's home page address.
cs: Domácí stránka autora komentáře.

en: The time that the comment was created.
cs: Čas vytvoření komentáře.

en: The time that the comment was last edited.
cs: Čas poslední úpravy komentáře.

en: Missing translations for:
cs: Chybějící překlady pro:

en: Missing translations for one project | Missing translations for @count projects
cs[0]: Chybějící překlady pro jeden projekt
cs[1]: Chybějící překlady pro následující počet projektů: @count

en: The time that the node was last edited.
cs: Čas, kdy byl uzel naposledy upraven.

en: Last saved
cs: Naposledy uloženo

en: Not saved yet
cs: Zatím neuloženo

en: Move a button into the <em>Active toolbar</em> to enable it, or into the list of <em>Available buttons</em> to disable it. Buttons may be moved with the mouse or keyboard arrow keys. Toolbar group names are provided to support screen reader users. Empty toolbar groups will be removed upon save.
cs: Pokud chcete tlačítko zapnout, přesuňte ho na <em>Aktivní panel nástrojů</em>. Jestliže ho chcete vypnout, přesuňte ho mezi <em>Dostupná tlačítka</em>. Tlačítka můžete posouvat pomocí myši nebo šipek na klávesnici. Pro podporu čteček obrazovky jsou k dispozici názvy skupin na panelu nástrojů. Prázdné skupiny budou při uložení odstraněny.

en: Button divider
cs: Oddělovač tlačítek

en: CKEditor toolbar and button configuration.
cs: Nastavení panelu nástrojů a tlačítek CKEditoru.

en: A brief description of your block.
cs: Stručný popis vašeho bloku.

en: Book outline for @book.title
cs: Osnova knihy @book.title

en: The comment author's email address.
cs: Emailová adresa autora komentáře.

en: The username of the content author.
cs: Uživatelské jméno autora obsahu.

en: By @author @time ago
cs: Od @author před @time

en: Submitted by @author_name on @date
cs: Napsal uživatel @author_name dne @date

en: Basic HTML
cs: Základní HTML

en: Restricted HTML
cs: Omezené HTML

en: Version: @module-version
cs: Verze: @module-version

en: Machine name: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>
cs: Strojový název: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>

en: General System Information
cs: Obecné informace o systému
