Substitutoo (1.0.0) - en to el translation catalogue (126 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Title
el: Τίτλος

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Type
el: Τύπος

en: Author
el: Συντάκτης

en: Subject
el: Θέμα

en: Description
el: Περιγραφή

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: On
el: Ανοικτό

en: Homepage
el: Ιστοσελίδα

en: Download
el: Λήψη

en: Version
el: Έκδοση

en: Release notes
el: Σημειώσεις έκδοσης

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Date
el: Ημερομηνία

en: None
el: Κανένα

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Go to previous page
el: Προηγούμενη σελίδα

en: Go to parent page
el: Μετάβαση στη γονική σελίδα

en: Go to next page
el: Επόμενη σελίδα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Time
el: Ώρα

en: Add
el: Προσθήκη

en: View
el: Προβολή

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: n/a
el: δ/υ

en: User ID
el: Αναγνωριστικό χρήστη

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Last post
el: Τελευταία δημοσίευση

en: Add content
el: Προσθήκη περιεχομένου

en: Page
el: Σελίδα

en: Off
el: Κλειστό

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Hostname
el: Όνομα υπολογιστή

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Location
el: Τοποθεσία

en: Promoted to front page
el: Προβιβασμένο στην πρώτη σελίδα

en: Sticky at top of lists
el: Καρφιτσωμένο στην κορυφή στις λίστες

en: URL alias
el: Ψευδώνυμο URL

en: N/A
el: Μ/Δ

en: Authored by
el: Συντάχθηκε από

en: Up
el: Επάνω

en: Plain text
el: Απλό κείμενο

en: Start Date
el: Ημερομηνία έναρξης

en: End Date
el: Ημερομηνία Λήξης

en: System
el: Σύστημα

en: Owner
el: Ιδιοκτήτης

en: Forum
el: Φόρουμ

en: Add new comment
el: Προσθήκη νέου σχολίου

en: Uninstall
el: Απεγκατάσταση

en: Duration
el: Διάρκεια

en: Notifications
el: Ειδοποιήσεις

en: Authoring information
el: Πληροφορίες σύνταξης

en: Authored on
el: Συντάχθηκε στις

en: Change
el: Αλλαγή

en: Source
el: Πηγή

en: Topics
el: Θέματα

en: Posts
el: Καταχωρίσεις

en: Installed
el: Εγκαταστάθηκε

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: New
el: Δημιουργία

en: ‹ Previous
el: ‹ Προηγούμενο

en: Next ›
el: Επόμενο ›

en: Tabs
el: Καρτέλες

en: Reason
el: Αιτία

en: Assign
el: Προσδιορισμός

en: Go to first page
el: Πρώτη σελίδα

en: Go to last page
el: Τελευταία σελίδα

en: Block description
el: Περιγραφή του μπλοκ

en: URL path settings
el: Ρυθμίσεις διαδρομής URL

en: Notification
el: Ενημέρωση

en: original
el: πρωτότυπο

en: Dates
el: Ημερομηνίες

en: Primary tabs
el: Πρωτεύουσες καρτέλες

en: Secondary tabs
el: Δευτερεύουσες καρτέλες

en: ‹
el: <

en: ›
el: >

en: Dashboard
el: Πίνακας εργαλείων

en: Language settings
el: Ρυθμίσεις γλώσσας

en: Pagination
el: Σελιδοποίηση

en: No modules are available to uninstall.
el: Καμία μονάδα δεν μπορεί να απεγκατασταθεί.

en: Last checked: @time ago
el: Τελευταίος έλεγχος: πριν @time

en: Last checked: never
el: Τελευταίος έλεγχος: ποτέ

en: Includes: %includes
el: Περιλαμβάνει: %includes

en: Footer Bottom
el: Υποσέλιδο κάτω

en: All content
el: Όλο το περιεχόμενο

en: Machine name:
el: Όνομα μηχανής:

en: view actual size
el: δες το πραγματικό μέγεθος

en: The name of the shortcut.
el: Το όνομα της συντόμευσης.

en: Includes:
el: Περιλαμβάνει:

en: Enabled: %includes
el: Ενεργοποιημένο: %includes

en: Disabled: %disabled
el: Απενεργοποιημένη: %disabled

en: Current page
el: Τρέχουσα σελίδα

en: Previous page
el: Προηγούμενη σελίδα

en: Footer Top
el: Υποσέλιδο πάνω

en: Text Formats
el: Μορφότυποι κειμένου

en: The comment author's name.
el: Το όνομα του συντάκτη του σχολίου.

en: Display | Displays
el[0]: Προβολή
el[1]: Προβολές

en: Full HTML
el: Πλήρης HTML

en: Toolbar configuration
el: Ρυθμίσεις εργαλειοθήκης

en: Available buttons
el: Διαθέσιμα κουμπιά

en: Active toolbar
el: Ενεργή γραμμή εργαλείων

en: The comment author's home page address.
el: Η διεύθυνση της αρχικής σελίδας του συντάκτη του σχολίου.

en: The time that the comment was created.
el: Η ώρα που το σχόλιο δημιουργήθηκε.

en: The time that the comment was last edited.
el: Η ώρα που το σχόλιο επεξεργάστηκε τελευταία φορά.

en: Last saved
el: Τελευταία αποθήκευση

en: Not saved yet
el: Δεν αποθηκεύθηκε ακόμα

en: The time that the term was last edited.
el: Πότε επεξεργάστηκε τελευταία φορά ο όρος.

en: Button divider
el: διαχωριστικό κουμπί

en: A brief description of your block.
el: Μια σύντομη περιγραφή του μπλοκ σας.

en: Updates for: @module_list
el: Ενημερώσεις για: @module_list

en: Book outline for @book.title
el: Book outline για το @book.title

en: The comment author's email address.
el: Η διεύθυνση email του συντάκτη του σχολίου.

en: The username of the content author.
el: Το όνομα χρήστη του συντάκτη περιεχομένου.

en: By @author @time ago
el: Από @author πριν @time

en: Basic HTML
el: Βασική HTML

en: Restricted HTML
el: HTML με περιορισμούς
