Substitutoo (1.0.0) - en to eo translation catalogue (69 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Slideshow
eo: Bildoserio

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Content
eo: Enhavo

en: Type
eo: Tipo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Subject
eo: Temo

en: Description
eo: Priskribo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: On
eo: Ŝaltita

en: Homepage
eo: Hejmpaĝo

en: Download
eo: Elŝutu

en: Version
eo: Versio

en: Release notes
eo: Eldonaj notoj

en: Edit
eo: Redaktu

en: Date
eo: Dato

en: None
eo: Neniu

en: Link
eo: Ligilo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Go to previous page
eo: Iru al antaŭa paĝo

en: Go to parent page
eo: Iru al la superpaĝo

en: Go to next page
eo: Iru al proksima paĝo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Preview
eo: Antaŭrigardo

en: Save
eo: Konservu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Time
eo: Tempo

en: Add
eo: Aldonu

en: View
eo: Vidu

en: ID
eo: Identigilo

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Created
eo: Kreita

en: Last post
eo: Lasta afiŝo

en: Add content
eo: Aldonu enhavon

en: Page
eo: Paĝo

en: PHP
eo: PHA

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Header
eo: Kaplinio

en: Hostname
eo: Gastiganta nomo

en: Published
eo: Publikigita

en: Location
eo: Loko

en: Promoted to front page
eo: Montrata en la ĉefpaĝo

en: Sticky at top of lists
eo: Algluita supre de listoj

en: Authored by
eo: Verkita de

en: System
eo: Sistemo

en: Forum
eo: Forumo

en: Add new comment
eo: Aldonu novan komenton

en: Banner
eo: Rubando

en: Uninstall
eo: Malinstalu

en: Authoring information
eo: Aŭtora informo

en: Authored on
eo: Verkita je

en: Topics
eo: Temoj

en: Posts
eo: Afiŝoj

en: Assign
eo: Atribuigu

en: Go to first page
eo: Iru al unua paĝo

en: Go to last page
eo: Iru al fina paĝo

en: Block description
eo: Priskribo de la bloko.

en: URL path settings
eo: Agordoj de URL-vojoj

en: Dashboard
eo: Instrumentejo

en: Language settings
eo: Lingvaj agordoj

en: No modules are available to uninstall.
eo: Neniuj moduloj estas disponeblaj por malinstali.

en: Last checked: @time ago
eo: Laste kontrolita: @time antaŭe

en: Last checked: never
eo: Laste kontrolita: neniam

en: Includes: %includes
eo: Inkluzivas: %includes
