Substitutoo (1.0.0) - en to eu translation catalogue (103 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Slideshow
eu: Diapositiben-erakusketa

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Content
eu: Edukia

en: Type
eu: Mota

en: Author
eu: Egilea

en: Subject
eu: Gaia

en: Description
eu: Azalpena

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Homepage
eu: Azaleko orria

en: Download
eu: Deskargatu

en: Version
eu: Bertsioa

en: unpublished
eu: argitaratu gabea

en: Release notes
eu: Bertsioaren oharrak

en: Edit
eu: Editatu

en: Date
eu: Data

en: None
eu: Bat ere ez

en: Link
eu: Esteka

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Go to previous page
eu: Joan aurreko orrira.

en: Go to parent page
eu: Joan guraso orrira

en: Go to next page
eu: Joan hurrengo orrira.

en: Label
eu: Etiketa

en: Preview
eu: Aurrebista

en: Save
eu: Gorde

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Time
eu: Ordua

en: Add
eu: Gehitu

en: View
eu: Bista

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: ID
eu: IDa

en: n/a
eu: e/e (n/a)

en: Email
eu: Eposta

en: User ID
eu: Erabiltzaile IDa

en: Created
eu: Sortua

en: Last post
eu: Azken argitalpena

en: Add content
eu: Edukia gehitu

en: Page
eu: Orria

en: Database
eu: Datu-base

en: Header
eu: Goiburua

en: Hostname
eu: Ostalari izena

en: Published
eu: Argitaratua

en: Location
eu: Kokalekua

en: Promoted to front page
eu: Atariko orria sustatua

en: Sticky at top of lists
eu: Zerrenden gainean itsaskor

en: URL alias
eu: URL ezizenak

en: Authored by
eu: Honek egina:

en: Up
eu: Gora

en: Plain text
eu: Testu laua

en: End Date
eu: Bukaera data

en: System
eu: Sistema

en: Owner
eu: Jabea

en: Forum
eu: Foroa

en: Add new comment
eu: Gehitu iruzkin berria

en: Uninstall
eu: Desinstalatu

en: Duration
eu: Iraupena

en: Notifications
eu: Jakinarazpenak

en: Authoring information
eu: Egilearen informazioa

en: Authored on
eu: Noiz egina:

en: Change
eu: Aldatu

en: Source
eu: Iturburua

en: Topics
eu: Gaiak

en: Posts
eu: Bidalketak

en: Installed
eu: Instalatuta

en: Changed
eu: Aldatuta

en: New
eu: Berriak

en: ‹ Previous
eu: ‹ Aurrekoak

en: Next ›
eu: Hurrengoak ›

en: Tabs
eu: Fitxak

en: Assign
eu: Esleitu

en: Go to first page
eu: Joan lehen orrira

en: Go to last page
eu: Joan azken orrira.

en: Block description
eu: Blokearen azalpena

en: URL path settings
eu: URL bide-izenaren ezarpenak

en: Content bottom
eu: Beheko edukia

en: original
eu: jatorrizkoa

en: Dates
eu: Datak

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: Secondary tabs
eu: Atal sekundarioak

en: Click
eu: Klik

en: Locations
eu: Kokapenak

en: Dashboard
eu: Aginte-panela

en: Language settings
eu: Hizkuntza ezarpenak

en: No modules are available to uninstall.
eu: Ez dago modulurik desinstalatzeko.

en: Last checked: @time ago
eu: Azken egiaztapena: duela @time

en: Last checked: never
eu: Azken egiaztapena: inoiz

en: Includes: %includes
eu: Sartu: %includes

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: The name of the shortcut.
eu: Laistebidearen izena.

en: Current page
eu: Uneko orrialdea

en: Text Formats
eu: Testu formatuak

en: Full HTML
eu: HTML Guztia

en: Toolbar configuration
eu: Tresna-barraren konfigurazioa

en: Last saved
eu: Azkenekoz gordea

en: The username of the content author.
eu: Egilearen erabiltzaile izena.

en: Basic HTML
eu: HTML Basikoa

en: Restricted HTML
eu: HTML Mugatua
