Substitutoo (1.0.0) - en to ga translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: Go to previous page
ga: Téigh chuig an leathanach roimhe

en: Go to next page
ga: Téigh chuig an gcéad leathanach eile

en: Time
ga: Am

en: View
ga: Féach ar

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Created
ga: Cruthaithe

en: Start Date
ga: Dáta tosaithe

en: Add new comment
ga: Cuir ráiteas nua leis

en: Go to first page
ga: Téigh chuig an gcéad leathanach

en: Go to last page
ga: Téigh chuig an leathanach deiridh

en: Dashboard
ga: Deais

en: Language settings
ga: Socruithe teanga
