Substitutoo (1.0.0) - en to gl translation catalogue (125 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Slideshow
gl: Presentación

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Content
gl: Contido

en: Type
gl: Tipo

en: Author
gl: Autor/a

en: Subject
gl: Asunto

en: Description
gl: Descrición

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: On
gl: Activo

en: Homepage
gl: Páxina de inicio

en: Download
gl: Descargar

en: Version
gl: Versión

en: unpublished
gl: sen publicar

en: Release notes
gl: Notas da versión

en: Edit
gl: Editar

en: Date
gl: Data

en: None
gl: Ningún

en: Link
gl: Ligazón

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Go to previous page
gl: Ir á páxina anterior

en: Go to parent page
gl: Ir á páxina ascendente

en: Go to next page
gl: Ir á seguinte páxina

en: Label
gl: Etiqueta

en: Preview
gl: Vista previa

en: Save
gl: Gardar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Time
gl: Hora

en: Add
gl: Engadir

en: View
gl: Ver

en: Updated
gl: Actualizado

en: n/a
gl: n/d

en: Email
gl: Correo electrónico

en: User ID
gl: ID de usuario/a

en: Created
gl: Creado

en: Last post
gl: Última entrada

en: Add content
gl: Agregar contido

en: Page
gl: Páxina

en: Breadcrumb
gl: Miga de pan

en: Web Server
gl: Servidor Web

en: Database
gl: Base de datos

en: Off
gl: Desactivado

en: Header
gl: Encabezado

en: Hostname
gl: Nome do equipo anfitrión

en: Published
gl: Publicado

en: Location
gl: Localización

en: Promoted to front page
gl: Promocionado á páxina principal

en: Sticky at top of lists
gl: Pegañoso no comezo das listas

en: URL alias
gl: Alias de URL

en: N/A
gl: N/D

en: Authored by
gl: Creado por

en: Up
gl: Arriba

en: Plain text
gl: Texto sen formato

en: Start Date
gl: Data de Inicio

en: End Date
gl: Data de Fin

en: System
gl: Sistema

en: Owner
gl: Propietario

en: Forum
gl: Foro

en: Add new comment
gl: Engadir un novo comentario

en: Uninstall
gl: Desinstalar

en: Duration
gl: Duración

en: Add User
gl: Engadir Usuario/a

en: Authoring information
gl: Información do autor

en: Authored on
gl: Creado en

en: Change
gl: Cambiar

en: Source
gl: Orixe

en: Topics
gl: Temas

en: Posts
gl: Entradas

en: Installed
gl: Instalado

en: Changed
gl: Cambiado

en: New
gl: Novo

en: ‹ Previous
gl: ‹ Anterior

en: Next ›
gl: Seguinte ›

en: Tabs
gl: Lapelas

en: Next page
gl: Páxina Seguinte

en: Assign
gl: Asignar

en: Go to first page
gl: Ir á primeira páxina

en: Go to last page
gl: Ir á última páxina

en: Block description
gl: Descrición do bloque

en: URL path settings
gl: Axustes de ruta URL

en: original
gl: orixinal

en: Dates
gl: Datas

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: Locations
gl: Ubicacións

en: Dashboard
gl: Panel de control

en: Language settings
gl: Opcións de idioma

en: Pagination
gl: Paxinación

en: No modules are available to uninstall.
gl: Non hai módulos dispoñibles para desinstalar.

en: Last checked: @time ago
gl: Última comprobación: fai @time

en: Last checked: never
gl: Última comprobación: nunca

en: Includes: %includes
gl: Inclúe: %includes

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: Sort descending
gl: Ordenar de maneira descendente

en: Sort ascending
gl: Ordenar de maneira ascedente

en: Machine name:
gl: Nome de sistema:

en: view actual size
gl: ver tamaño real

en: The name of the shortcut.
gl: O nome do atallo

en: Includes:
gl: Inclúe:

en: Enabled: %includes
gl: Activado: %includes

en: Disabled: %disabled
gl: Desactivado: %disabled

en: Current page
gl: Páxina actual

en: Previous page
gl: Páxina anterior

en: Subscribe to @title
gl: Subscribirse a @title

en: Text Formats
gl: Formatos do texto

en: Last Cron Run
gl: Última Execución de Cron

en: Full HTML
gl: HTML completo

en: Drupal Version
gl: Versión de Drupal

en: Available buttons
gl: Botóns dispoñibles

en: Last saved
gl: Gardado por última vez

en: Not saved yet
gl: Aínda sen gardar

en: The time that the user was last edited.
gl: O momento no que se editou o usuario por última vez.

en: Page @items.current
gl: Páxina @items.current

en: The username of the content author.
gl: O nome de usuario do autor do contido.

en: By @author @time ago
gl: Por @author fai @time

en: Submitted by @author_name on @date
gl: Enviado por @author_name o @date

en: Basic HTML
gl: HTML básico

en: General System Information
gl: Información Xeral do Sistema

en: The date and time that the content was created.
gl: A data e a hora na que se creou o contido.
